پرسشنامه بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پرسشنامه بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز
پرسشنامه بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز|42076277|xkp

دانلود از دیدگاه نخبگان صنعت برق بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات5حجم0/12 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل
دانلود پرسشنامه پایان نامه رشته مدیریت از دیدگاه نخبگان صنعت برق

بازاریابی سبز از جمله رویکردهای نوینی است که به علت مزایا و محاسن حاصله، بسیاری از سازمان ها،شرکت های دولتی و خصوصی و صنایع به اجرای آن روی آورده اند. پژوهش حاضر از لحاظ هدف کاربردی و از جهت جمع آوری داده ها،توصیفی و پیمایشی است.جامعه آماری کلیه نخبگانی هستند که با مفاهیم بازاریابی سبز،ویژگی ها،کلید های موفقیت بازاریابی سبز، نقش کسب وکاردر توسعه پایدار و نیز ایده های نوین کارآفرینی در کسب و کار سبز آشنایی کامل دارند.

دراین راستا، پس از شناسایی موانع اجرایی، با بهره گیری از نرم افراز SPSS، رتبه بندی آسیب های شناسایی شده با استفاده ازآزمون فریدمن صورت پذیرفت . نتایج حاکی ازآن است که شرکت برق منطقه ای تهران ، صنعت برق و سرانجام، دولت به ترتیب در رتبه های اول تا سوم از بعد موانع اجرایی بازاریابی سبز از دیدگاه و منظر نخبگان صنعت برق شناسایی و اولویت بندی شده اند. در این راستا، ضرورت داردتمهیدات لازم به ویژه شفاف سازی مفهوم و کلیدواژه «بازاریابی سبز» افزایش آموزش های کاربردی ونیزبسیج نخبگان به منظور ارایه مقالات علمی پژوهشی در همایش ها و کنفرانس های مرتبط با صنعت برق برای کارکنان فراهم گردد.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// * با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-* نوع فایل: WORD ، قابل ویرایش با فرمت doc
* بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد
*** این فایل بصورت انحصاری برای فروشگاه فایلینا تولید شده و در هیچ جای دیگه ای بجز این فروشگاه پیدا نمی شود.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// *** این پرسشنامه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد می باشد *** پرسشنامه دارای 15 سوال است.

سوالات2-1مربوط به بعد ارتباطات

سوالات3-5 مربوط به بعد پژوهشی وآموزشی

سوالات6-8 مربوط به بعد عدالت و رقابت

سوالات9-10 مربوط به بعد فرهنگی و اجتماعی

سوالات11-15 مربوط به بعد اقتصادی

پرسش نامه زیر در راستای پژوهشی با عنوان بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز از دیدگاه نخبگان صنعت برق تهیه شده است. لذا با تخصیص زمان بطور دقیق آنرا تکمیل و به پژوهشگر ارائه دهید. مقیاس طیف لیکرت:

پرسشنامه ای که در دست دارید درباره تحقیق پیرامون بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز از دیدگاه نخبگان صنعت برق

میباشد.با عنایت به اهمیت و ضرورت پژوهش در عرصه سازمان و بهبود اثر بخشی و کارایی واحد های مربوطه ،همکاری شما میتواند در فرایند تحقیق کار گشا باشد،لذا خواهشمند است با پاسخ دقیق به سوالات ،ما را در انجام این تحقیق یاری فرمایید.قبلا از همکاری شما متشکریم.لازم به توضیح است که پاسخ های شما نزد محقق محفوظ خواهد ماند و تنها در راستای تحقیق مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دانشکده مدیریت

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(A.M)

عنوان:

بررسی واولویت بندی موانع اجرایی بازاریابی سبز از دیدگاه نخبگان صنعت برق

استاد راهنما:

استاد مشاور:

نگارش:

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد


"

مطالب دیگر:
📃ارزیابی شیوه های پرداخت پاداش در سازمانها📃مبانی نظری ارزیابی شیوه های پرداخت پاداش در سازمانها📃پروپوزال ارزیابی شیوه های پرداخت پاداش در سازمانها📃پرسشنامه ارزیابی شیوه های پرداخت پاداش در سازمانها📃پاورپوینت بررسی کاربرد آجرهای شیشه ای📃پاورپوینت آشنایی با پست های گازی📃پاورپوینت نگاهی اجمالی به کشور هند و بررسی عملکرد گروه های خودیار در آن 📃ارائه الگوی تدوین استراتژی با روش ماتریس سوات و RBV در جهت کسب مزیت رقابتی پایدار📃مبانی نظری ارائه الگوی تدوین استراتژی با روش ماتریس سوات و RBV در جهت کسب مزیت رقابتی پایدار📃پروپوزال ارائه الگوی تدوین استراتژی با روش ماتریس سوات و RBV در جهت کسب مزیت رقابتی پایدار📃پرسشنامه ارائه الگوی تدوین استراتژی با روش ماتریس سوات و RBV در جهت کسب مزیت رقابتی پایدار📃پاورپوینت آشنایی با آسمان خراش های جهان📃پاورپوینت بررسی توسعه گردشگری با مدل SWOT؛ مطالعه موردی: روستا نسر📃پاورپوینت بررسی قابلیت زندگی شهری 📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری 9📃پاورپوینت آشنایی با ساز و کار توسعه پاک (CDM) 📃پاورپوینت توسعه پایدار در روستاها با مصرف بهینه سوخت و انرژی 📃پاورپوینت بررسی دستگاه های حفر تونل (TBM)📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی رابطه مند 19 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد عاطفی 45 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق شایستگی اجتماعی 21 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد 53 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق سنجش و ارزیابی عملکرد 52 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری 10📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری 11