پرسشنامه استاندارد حالات عاطفی مثبت و منفی محقق ساخته شده

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پرسشنامه استاندارد حالات عاطفی مثبت و منفی محقق ساخته شده
پرسشنامه استاندارد حالات عاطفی مثبت و منفی محقق ساخته شده|42076256|xkp

دانلود بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات4حجم0/11 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل
دانلود پرسشنامه پایان نامه رشته مدیریت

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// * با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-* نوع فایل: WORD ، قابل ویرایش با فرمت doc
* بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد
*** این فایل بصورت انحصاری برای فروشگاه فایلینا تولید شده و در هیچ جای دیگه ای بجز این فروشگاه پیدا نمی شود.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// *** این پرسشنامه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد می باشد *** پرسشنامه دارای 16 سوال است :عاطفه مثبت 6 سوالعاطفه منفی 10 سوال پرسش نامه زیر در راستای پژوهشی با عنوان حالات عاطفی مثبت و منفی تهیه شده است. لذا با تخصیص زمان بطور دقیق آنرا تکمیل و به پژوهشگر ارائه دهید. مقیاس طیف لیکرت:

به هیچ وجه £ کمی £ متوسط £ زیاد £ بسیار زیاد £

پرسشنامه ای که در دست دارید درباره تحقیق پیرامون حالات عاطفی مثبت و منفی

میباشد.با عنایت به اهمیت و ضرورت پژوهش در عرصه سازمان و بهبود اثر بخشی و کارایی واحد های مربوطه ،همکاری شما میتواند در فرایند تحقیق کار گشا باشد،لذا خواهشمند است با پاسخ دقیق به سوالات ،ما را در انجام این تحقیق یاری فرمایید.قبلا از همکاری شما متشکریم.لازم به توضیح است که پاسخ های شما نزد محقق محفوظ خواهد ماند و تنها در راستای تحقیق مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دانشکده مدیریت

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(A.M)

عنوان:

حالات عاطفی مثبت و منفی

استاد راهنما:

استاد مشاور:

نگارش:

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد

معرفی مقیاس عاطفه مثبت و عاطفه منفی

عاطفه مثبت (tPositive Affec) ( گرایش به تجربه احساسات خوشایند بر می گردد. در قطب بالای آن شور و هیجان و خوشحالی قرار دارد، در قطب پایین آن این احساسات غایب هستند و جود ندارند اما الزاماً عواطف منفی وجود ندارند عاطفه مثبت برخلاف عاطفه منفی (Negative Affec) است که دارای یک بعد عمومی از ناامیدی درونی و عدم اشتغال به کار لذت بخش است و به دنبال آن حالت های خلقی اجتنابی از قبیل خشم، غم، تنفر، حقارت، احساس گناه، ترس و عصبانیت پدید می آید. عاطفه مثبت و منفی، بیانگر ابعاد اصلی حالات عاطفی می باشند. به نظر می رسد افرادی که عاطفه مثبت زیادی را تجربه می کنند، باید عاطفه منفی نسبتاً کمتری را نیز تجربه کنند و اشخاصی که عاطفه منفی زیادی را تجربه می کنند، عاطفه مثبت اندکی دارند.

مقیاس عاطفه مثبت و منفی (Positive and Negative Affect Scale) یک ابزار 16 آیتمی است برای ارزیابی دو بُعد خلقی یعنی عاطفه مثبت (Positive Affect) و عاطفه منفی (Negative Affect) طراحی شد.

خرده مقیاس های مقیاس عاطفه مثبت و عاطفه منفی

مقیاس عاطفه مثبت و عاطفه منفی دارای 2 خرده مقیاس می باشد، که برای ارزیابی دو بعد خلقی یعنی عاطفه مثبت و عاطفه منفی طراحی شده است.

خرده مقیاس عاطفه مثبت (Positive Affect)

خرده مقیاس عاطفه منفی (Negative Affect)


"

مطالب دیگر:
📎طرز کار جک گازی📎ارزیابی های جدید از عدم قطعیت در پیش بینی سود📎اطلاعات نامتقارن، ناهمگنی در درک ریسک و بیمه📎پاسخنامه کاملاً تشریحی سوالات تئوری های مدیریت، رفتار سازمانی پیشرفته و مدیریت منابع انسانی پیشرفته مجموعه مدیریت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1393همر📎دانلود پاورپوینت زمین و ساختمان📎دانلود فایل اتوکد و تصاویر پلان ساختمان مسکونی – دوبلکس📎تست های ترانس قدرت📎[متن انگلیسی و ترجمه]حافظه اصلی یا مستقیم(RAM)چیست؟📎دانلود سلامت روان📎دانلودتحقیق در مورد افسردگی📎کارآموزی عملیات حسابداری در هلال احمر پارس آباد📎موضوع: مدیریت، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی (اسکلت فلزی)📎عملیات اجرائی فاز اول تصفیه خانه آب مجتمع عمران آباد از توابع شهرستان پارس‌آباد📎گزارش كارآموزی اجزاء پست های فشار قوی📎موضوع كار آموزی: آموزش در زمینه ی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر مغان هنر📎مدلهای كسب و كار در اقتصاد جدید📎مقاله معماری و استراتژی قطعه کدهای موجود در برنامه فروشگاه آنلاین📎سناریوی تله فیلم 90 دقیقه ای با عنوان نفر هفتم📎دانلود پاورپوینت استراتژی های بازاریابی در مرحله رشد بازار ویژه شرکت پیشگام📎دانلود پاورپوینت استراتژی های بازاریابی در مرحله رشد بازار ویژه شرکت های پیرو📎دانلود پاورپوینت استراتژی های بازاریابی در مرحله بلوغ بازار📎دانلود پاورپوینت توانمندسازی کارکنان📎دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات کارشناسی ارشد نظریه های عمومی مدیریت رشته مدیریت اجرایی در سال 1393 با ذکر منبع و شماره صفحه مربوط به طرح سوال📎دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات تئوری های مدیریت پیشرفته رشته مدیریت بازرگانی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور(آذر ماه سال 91)-ذکر منبع و صفحات-📎دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات مدیریت رفتارسازمانی پیشرفته رشته مدیریت بازرگانی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور(آذر ماه سال 91) به همراه ذکر من